Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

 • Miesto práce:
  InnovaMar on Frøya, Trøndelag
 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  18,30 EUR/hod.
  207.78 NOK / hodinová mzda / brutto
  Zobraziť viac
 • Druh pracovného pomeru:
 • Termín nástupu do práce:
  dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

SalMar je jedným z najväčších a najefektívnejších producentov chovaného lososa na svete. Od svojho založenia v roku 1991 sa SalMar rozvinul na vertikálne integrovaný podnik akvakultúry, ktorého produkcia siaha od ikier/rybiek až po predaj hotových produktov. SalMar má významnú zberovú a spracovateľskú činnosť lokálne v Nórsku a má hlavné sídlo na Frøya v Trøndelagu.
Pripojte sa k rôznorodému tímu, ktorý zastupuje viac ako 30 národností z celého sveta. Nie sme len spoločnosť; sme prosperujúca komunita poháňaná inováciami a spoluprácou. Ak ste oddaný tímový hráč, vynikáte v efektívnych pracovných postupoch a ste motivovaný dosahovaním výnimočných výsledkov, toto je vaša príležitosť zažiariť.

Ako produkčný pracovník v InnovaMar budete v centre našich operácií a budete prispievať k výlovu a spracovaniu prémiových lososov. Vaša práca bude zahŕňať rôzne úlohy vrátane ručného rezania, balenia, triedenia a prípravy. Zažijete striedanie denných a večerných zmien, čím obohatíte rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.
Normálne pracujete 36,5 hodiny týždenne, ale to sa mení na týždennej báze. Garantujeme minimálne 30 hodín v týždni. Pracuje sa na zmeny, takže každý druhý týždeň striedate dennú a večernú zmenu. Miesto výkonu práce je InnovaMar na Frøya, Trøndelag.
SalMar AS je viazaný kolektívnou zmluvou medzi Norwegian Seafood Federation a NNN (zamestnanecký zväz). Mzda je založená na sadzbách kolektívnej zmluvy a miestnych dodatkoch a následne je regulovaná prostredníctvom miestnych a centrálnych mzdových rokovaní.
V rámci stabilnej pracovnej sily uprednostňujeme kandidátov, ktorí chcú u nás zotrvať dlhodobo alebo natrvalo.

Informácie pre uchádzača:

Posledný termín na prihlásenie: 15.3.2024

Všeobecne požadované znalosti:

- Skúsenosti s prácou pri spracovaní lososov alebo inej výroby potravín sú výhodou, nie však nutnosťou
- Dobré komunikačné schopnosti – vyžaduje sa dobrá znalosť anglického jazyka
- Spolupráca je kľúčová – vážime si jednotlivcov, ktorým sa darí v tímovom prostredí
- Platná previerka od nórskych úradov civilného letectva (môžeme vám pomôcť)
- Osobná charakteristika: Buďte základným kameňom spoľahlivosti a dochvíľnosti. Osvojte si silnú pracovnú etiku, ktorá vás odlišuje. Prispôsobivosť je vaše druhé meno – flexibilita je nevyhnutná. Ukážte zodpovednosť vo všetkých svojich podnikoch. Vneste do svojho pracovného prostredia pozitivitu a nadšenie.

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  základné vzdelanie
 • Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
 • Vhodné pre absolventov:
  Áno