Stabilná práca na kontrole kvality len na jednu zmenu

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Žilinský kraj; Bytča
    Bytča

    Pozícia / odvetvie

    Automobilový priemysel; Kontrolór

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Kontrolór/kontrolórka kvality má na starosti:
    • Kontrola kvality podľa kontrolných postupov.
    • Testovanie pomocou manuálnych a automatizovaných testov.
    • Aktívna práca s technickou dokumentáciou, testovacím protokolom a podnikovým informačným systémom.

    Ponúkaný plat

    800 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.
    + variabilná zložka mzdy, príplatky

    Benefity a ďalšie výhody

    • Práca iba na jednu - rannú zmenu.
    • Dobré finančné ohodnotenie a stabilita.
    • Dovolenka navyše, dodatočné dni pracovného voľna.
    • Možnosť osobného rozvoja (školenia, jazykové kurzy).
    • Bohatý sociálny program pre zamestnancov: teambuildingové aktivity, firemné akcie, podpora športových a kultúrnych podujatí.
    • Práca v skúsenom medzinárodnom kolektíve.
    • Možnosť služobných ciest do zahraničia (Nemecko, USA, Kanada).

    Termín nástupu do práce

    ihneď/dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    11.7.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    Podmienkou je vlastníctvo osvedčenia o odbornej spôsobilosti podľa §21 vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno