Automechanik/automechanička

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • oprava motorových vozidiel (mechanické opravy, bežné údržby)
    • výfukový systém
    • geometria

    Ponúkaný plat

    1400 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    • plat pozostáva zo základnej zložky a variabilnej zložky, ktorá sa ráta na normohodiny
    • možnosť pracovať ako SZČO od 18-20 Eur/hod
    • výška mzdy závisí od zručností kandidáta - posudzuje sa individuálne na pohovore

    Benefity a ďalšie výhody

    • firemné oblečenie a zabezpečenie údržby oblečenia
    • stravovanie priamo na pracovisku s výberom menu
    • školenia
    • parkovisko pre zamestnancov s kamerovým systémom
    • možnosť opraviť si vlastné auto po pracovnej dobe
    • moderné, čisté dielne bez prievanu
    • najnovšie technológie v oblasti automechaniky
    • možnosť dochádzkového bonusu po zvážení vzdialenosti

    Termín nástupu do práce

    asap

    Termín ukončenia výberového konania

    31.10.2023

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok, živnosť

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    • znalosť a zručnosť v oblasti opravy automobilov
    • samostatnosť - ochota učiť sa
    • zodpovednosť
    • vlastníctvo elektrikárskych vyhlášok je výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E