custom-banner

Koordinátor administrácií služieb s nemčinou

Pre nášho významného klienta hľadáme koordinátora administrácií služieb s nemčinou.

Náplň práce:
- Aktívna účasť na procese obnovenia zmluvy vrátane telefonickej a mailovej konverzácie s externými zákazníkmi a v rámci spoločnosti
- Odpovedanie na otázky zákazníkov týkajúce sa obnovenia zmluvy a poskytovanie najlepších možných služieb
- Vytváranie a vydávanie listov o predĺžení zmlúv, načítavanie nových zmlúv
- Účasť na mesačnom webovom stretnutí s manažérom zmlúv a/alebo obchodníkmi
- Prešetrovanie možných nezrovnalostí medzi krycími listami a informáciami v systéme Oracle

Benefity a ďalšie výhody:

Práca v profesionálnom a medzinárodnom tíme,
* Ročné zvýšenie minimálnej mzdy,
* Vianočný bonus 100 % základného platu,
* pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní,
* príspevok na stravu nad rámec zákona,
* flexibilný pracovný čas,
* 7,5 hodinový pracovný čas,
* bonus za odporúčanie,
* a ďalšie výhody v rámci sociálneho programu (príspevky na darovanie krvi, príspevky pri pracovných a životných jubileách).

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Matúš Dudáš
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika

Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník
Dátum zverejnenia: 24.09.2023

Iné možnosti práce