custom-banner

Nastavovač strojov so mzdou 1200 - 1300€ NETTO !

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    5 - 8 EUR
    + dochádzkový, výrobný, dovolenkový a vianočný bonus + vernostné bonusy PRIEMERNÁ MZDA s bonusmi a príplatkami je 1200€ - 1300 NETTO !!!
    ( mzda je prehodnocovaná v závislosti od Vašich skúseností )
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Pracujte iba 15 dní v mesiaci a hneď ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC !!!

NÁPLŇ PRÁCE:
- nastavovanie strojov podľa požadovaného druhu výrobku
- prenastavenie geometrie na strojoch
- výmena napríklad brúsneho kotúča či osadenie motora
- zaučenie zabezpečíme, ale uvítame aspoň nejaké skúsenosti na podobnej pozícii

- 12-hodinové zmeny (= 1xdenná, 1xnočná + 2 dni voľno)

Benefity a ďalšie výhody:

- práca priamo do KMEŇA spoločnosti (na TPP a dlohodobo)
- zabezpečené kvalitné zaškolenie pri nástupe
- zaujímavý sociálny a motivačný program (vernostné bonusy)
- zabezpečené teplé obedy a večere
- príspevky na DDS
- čistenie pracovných odevov
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)

- prax na údržbe, či nastavovač
- zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity