custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Pusté Úľany - časť Lúčny dvor
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1400 EUR
    Základná mzda je rozdelená na dve časti:
    - základná zložka mzdy je 1150 Eur
    - pohyblivá zložka mzdy do 250 Eur
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce zahŕňa:
- administrácia obchodných prípadov v SAP
- sledovanie dodržiavania termínov a zmluvných podmienok zo strany dodávateľov
- kontrolovanie tovaru dodaného do skladu a kontrola objednaného množstva tovaru
- evidencia a spracovanie skladových príjmov - denná kontrola dodacích listov a príjemiek a následné nahrávanie údajov do elektronického skladového systému
- riadenie, inventarizácia a optimalizácia skladových zásob
- samostatné vytváranie objednávok podľa požiadaviek prevádzok na základe vývoja zásob
- analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
- spravovať databázu dodávateľov a sortimentu
- pripravovať, evidovať a archivovať obchodné zmluvy a dohody
- operatívne riešenia problémov procesu dodávok sortimentu
- riešenie reklamácií, párovať a riešiť cenové rozdiely faktúr
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti, aktívne podieľanie sa na projektoch
- reporting, telefonovanie, emailová komunikácia
- vyjednávanie a dojednávanie obchodných podmienok s dodávateľmi tovaru a služieb
- zastupovanie spoločnosti v oblasti odberateľsko-dodávateľských vzťahov
- dojednávanie osobitných podmienok, mesačných akcií a promo akcií (úzka spolupráca s marketingovým oddelením)
- sledovanie najpredávanejších produktov (marža)
- kontrolovanie a vymazávanie neaktívnych kariet v systéme SAP
- frekvencia obratu zásob
- sledovanie predajných cien
- preceňovanie - predajných a nákupných cien
- nastavenie predajných cien na všetkých ČS na území SR

Benefity a ďalšie výhody:

- podpora zo strany zamestnávateľa pri osobnostnom rozvoji a odbornom raste zamestnanca (bezplatné školenia poskytované zamestnávateľom)
- príjemné, moderné, dynamické pracovné prostredie a dobrý kolektív v prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
- finančný príspevok na stravu podľa platnej legislatívy
- zamestnanecká zľavová karta (zľava na PHM, 10 % zľava na tovar zo shopu čerpacej stanice)
- príspevok do DDS - III. pilier
- finančný jednorázový bonus pri príležitosti pracovného a životného jubilea
- a iné motivačné odmeny podľa internej smernice ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore

Informácie pre uchádzača:

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, s ktorými bude vopred telefonicky dohodnutý termín a miesto osobného pohovoru. V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku. Odoslaním životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou BENZINOL SLOVAKIA s.r.o. pre účely výberového konania na obsadzovanú pozíciu.

Všeobecne požadované znalosti:

- práca v SAP výhodou
- precíznosť, timemanažment
- orientácia na detail, analytické myslenie
- spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- časová flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Slovenský jazyk
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, SAP, Skladové hospodárstvo