Odborník/Odborníčka podpory systému riadenia kvality (QMS)

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Žilina; Žilina
    Žilina

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme ambiciózneho a technicky zdatného jedinca ktorý bude zohrávať dôležitú úlohu pri implementácii manažérskych systémov ISO a prispeje k dlhodobému úspechu spoločnosti s príležitosťou rásť a rozvíjať sa.

    Vašou úlohou bude:
    - Podpora stavebného oddelenia
    - Denná kontrola staveniska pre účely HSE
    - Environmentálna podpora pri certifikáciách
    - Monitorovanie subdodávateľov, evidencia a vyhodnocovanie environmentálnych indikátorov
    - Kontrola a práca s projektovou dokumentáciou

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Výsledná mzda záleží od skúsenosti kandidáta

    Benefity a ďalšie výhody

    Spoločnosť ponúka viaceré benefity ktoré budú odkomunikované v rámci osobného stretnutia.

    Termín nástupu do práce

    ASAP/Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    29.2.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    - poznatky v oblasti manažérstva kvality a riadenie environmentálneho inžinierstva
    - základné vedomosti v legislatíve v oblasti stavebníctva
    - základné vedomosti o príprave a riadení realizácie stavieb, organizácie a metód výstavby
    - poznať manažérske systémy ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno