Hľadáme človeka, ktorý má chuť pracovať - Záhradník/Údržbár (Ref. č.: E_DE_BA_38/2023)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Údržbár, Záhradník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do kolektívu k nám hľadáme záhradníka/údržbára. Skúseností nie sú dôležité, potrebuješ len chuť pracovať, všetko ostatné ťa naučíme!

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
V lete:
• údržba zelene
• údržba chodníkov

V zime:
• starostlivosť o stav chodníkov, posyp soľou
• dodatočné práce podľa pokynov nadriadeného

Ponúkaný plat

1000 - 1100 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vaše životopisy starostlivo posúdime.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• proaktívny prístup k práci;
• ochota učiť sa nové veci;
• adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti;

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!