Údržbár SMT linky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Máte skúsenosti s údržbou liniek SMT minimálne 2 roky? Hľadáte si prácu priamo v Prešove? Čítanie technických výkresov Vám nie je cudzie? Reagujte na tento inzerát prostredníctvom zaslania Vášho CV.

Náplňou práce je:

údržba všetkých zariadení SMT linky
príprava a spracovanie plánu údržby pre jednotlivé technologické zariadenia SMS linky
výkon pravidelnej údržby na SMT linke
tvorba technickej dokumentácie/ pracovných inštrukcií, následné zavedenie od výroby
určenie potrebného počtu náhradných dielov a interval výmeny
komunikácia s dodávateľmi, hľadanie a odstraňovanie porúch
vytváranie akčného plánu pre výrobných pracovníkov a ich zaškolenie
zodpovednosť za OEE na SMT linke
ochota pracovať na zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

13. plat
bonusy
príjemné pracovné prostredie
stabilná práca

Informácie pre uchádzača:

Ďakujeme za reakciu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Všeobecne požadované znalosti:

predošlé skúsenosti s údržbou SMT linky
skúsenosti s TPM
ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru - elektrotechnické
čítanie technických výkresov (elektro & pneu)
čítanie manuálov k strojom
schopnosť riešiť vzniknuté problémy promptne

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou