Pracuj vo výrobe pieskovaných drezov - ponúkame nástupný bonus 1500 eur

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Žilinský kraj; Okres Žilina
    Strečno

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • výroba odlievaných kameninových drezov
    • zabezpečenie navažovania pieskov a aditív pre prípravu zmesi na výrobu drezov
    • vizuálna kontrola kvality drezov po vybratí z formy

    Ponúkaný plat

    1400 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Mzda obsahuje základnú hodinovú mzdu od 5,68 eur/hodina
    + príplatky podľa ZP za nočnú prácu a prácu cez víkend
    + bohatý bonusový systém
    + finančný príspevok na stravu 2x 5,50 eur

    Benefity a ďalšie výhody

    + mesačný dochádzkový bonus do 50 eur
    + mesačný prevádzkový bonus do 80 eur
    + výkonnostný bonus do 70 eur
    + zabezpečená bezplatná doprava zo smerov: Žilina, Martin, Ružomberok a Čadca (pre konkrétne zastávky sa dopytujte telefonicky)
    + 2 stravné lístky v hodnote 5,50 € / odpracovaná zmena
    + stravné lístky aj za dovolenkové dni
    + letný a zimný bonus vo výške 270€
    + možnosť zakúpenia drezu za výhodnú cenu
    + nástupný bonus 1500 eur ( podmienky pre jeho získanie budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore)

    Termín nástupu do práce

    asap

    Termín ukončenia výberového konania

    31.10.2023

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
    - manuálna zručnosť
    - primeraná výška pracovisku (min. 170 cm)

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno