custom-banner

Montér výťahov l Trenčín l 1 zmena (Ref. č.: 12-9-42494)

Informácie o pracovnom mieste

Práca v teréne na montáži výťahov, pracuje sa na 1 zmenu, celkové zaškolenie. - celková montáž výťahov (elektrickej a mechanickej časti) podľa určených metód, - kontrola kompletnosti materiálu pred začatím inštalačných prác, - zodpovednosť za splnenie výkonnostných cieľov a kvalitatívnych ukazovateľov, - spolupráca s dodávateľmi ostatných prác a zákazníkom na mieste inštalácie, - cestovanie na zákazky v rámci západu a stredu Slovenska.

Benefity a ďalšie výhody:

- zázemie prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti, odborný rast a perspektíva, - zaškolenie v technickej oblasti a ďalšie vzdelávanie, - práca s modernými technológiami, - po zaškolení služobné auto aj na súkromné účely, - Cafetéria (možnosť čerpania bodov v oblasti šport, kultúra, vzdelávanie, zdravie, relax, apod.), príspevok na DDS nad rámec zákona, MultiSport karta, - odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- vzdelanie v odbore elektro, - skúsenosti s montážou výťahov/eskalátorov výhodou, - odborná spôsobilosť: § 21-24 508/2009 Z.z., - VP sk. B, - zváračský preukaz výhodou, - samostatnosť, pracovitosť, - manuálna zručnosť, dôslednosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika / Konštruktér
Dátum zverejnenia: 18.06.2024

Iné možnosti práce