Informácie o pracovnom mieste

2211003 - Lekár bez špecializácie

Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Počet voľných miest: 3

Náplň práce: Samostatné základné diagnostické a liečebné výkony alebo asistencia pri zložitejších diagnostických a liečebných výkonoch a úkonoch vykonávaná lekárom.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovný čas: 07:00 - 15:30

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 956 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujme

Ponúkané výhody: - nadštandardné príplatky za ÚPS služby,
- náborový príspevok,
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier
- vianočný príspevok,
- stravovanie v areáli
- možnosť okamžitého zaradenie do špecializačného štúdia
- MultiSport

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - všeobecné lekárstvo - 51 Lekárske vedy

Prax: bez požiadavky na odbornú prax

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Nie

Počítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Microsoft Excel - elementárna
Kancelárske balíky - Microsoft Outlook - elementárna
Kancelárske balíky - Microsoft Word - elementárna

Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť

Ďalšie požiadavkykomunikačné zručnosti, lojálnosť, ochota rozvíjať sa

Požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Fakultná nemocnica Trenčín

Pozícia / odvetvie: Zdravotníctvo a farmácia / Lekár
Dátum zverejnenia: 26.04.2024

Iné možnosti práce