Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor vo výrobe. Mzda až 1250 €! Zabezpečená doprava! Možnosť záloh!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do výroby automobilových komponentov hľadáme šikovných zamestnancov na:

• montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
• obsluhu výrobných zariadení
• vizuálnu kontrolu a balenie hotových výrobkov
• obsluhu vstrekolisov
• dodržiavanie výrobných postupov

Pracuje sa v stojí, na 3 zmeny alebo 4 dni v týždni (ranné/nočné)

Ponúkaný plat

1250 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 910 € (po 6. mesiacoch 960 €) + variabilná zložka mzdy 15% + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

• Možnosť záloh
• Variabilná zložka mzdy do výšky 15%
• Príplatky podľa ZP
• Dovolenková a vianočná prémia spolu vo výške 1300 €
• Stravovanie v jedálni – doplatok len 0,69 €
• Zabezpečená bezplatná firemná doprava – odvoz a dovoz do práce zo smerov Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany...
• Zabezpečené ubytovanie
• Čisté a bezpečné pracovné prostredie
• Príležitosť kariérneho rastu
• bonus za odporúčanie kandidáta až 150€
• vždy čerstvé informácie – vlastná aplikácia pre zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Možnosť zamestnať sa dostáva každý uchádzač, ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky:

• Manuálna zručnosť
• Dobrý zdravotný stav
• Ochota pracovať v noci

Skúsenosť s prácou na podobnej pozícii je vítaná avšak nie je to podmienka

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie