Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Voľné miesta v stabilnej spoločnosti pre operátora/ku výroby. Mzda 1200€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec, Leopoldov

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

vŕtanie, zváranie, lepenie, skrutkovanie, vybíjanie, klipovanie, lakovanie, leštenie vizuálna kontrola vyrobených dielov nakladanie / vykladanie dopravníkov práca na rôznych úsekoch výroby

Ponúkaný plat

1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 925€ + motivačný bonus až 165€ + príplatky

Benefity a ďalšie výhody

motivačný bonus až 165€
príplatky za poobedné zmeny a ostatné zákonné príplatky
príspevok na dopravu
práca v čistom prostredí
možnosť týždenných záloh
bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

manuálna zručnosť,
dobrý zdravotný stav,
ochota pracovať na zmeny,
pracovitosť,
zodpovednosť a spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov