Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Voľné miesta na lakovni v stabilnej spoločnosti! Mzda 1150€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Obsluha strojov a zariadení
Kontrola kvality spracovaných kusov

Ponúkaný plat

1400 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 5,96€/hod. + dochádzkový bonus 40€ + 13. a 14.plat

Benefity a ďalšie výhody

Príspevok na dopravu
13. + 14. plat
Príplatok za nočnú zmenu 2 €
Náborový a stabilizačný príspevok 500€ - 2100€
Príspevok za odporúčanie kandidáta až 600€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

manuálna zručnosť,
ochota pracovať na zmeny,
pracovitosť,
zodpovednosť a spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie