Farmaceutický laborant - Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Farmaceutický laborant

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu prijmeme kolegu od ktorého očakávame: - samostatné vykonávanie odborných pracovných činnosti pri príprave a kontrole liekov - koordinácia, výdaj liečiv a zdravotníckych pomôcok podľa požiadaviek nemocničných oddelení

Ponúkaný plat

1164 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Okrem atraktívnych pracovných podmienok kandidátovi ponúkame: - skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia - možnosť odborného rastu, priestor pre sebarealizáciu - podporu kontinuálneho vzdelávania - adaptačný proces prispôsobený individuálnym potrebám kandidáta - priateľský kolektív a rodinnú atmosféru - jubilejné odmeny a príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel - benefity zamerané na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis.Ďakujeme vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Dôslednosť Tímovosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno