Masér - Poliklinika ProCare Košice

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Masér

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Samostatné vykonávanie odborných pracovných činností v rozsahu získaného vzdelania v ambulancii fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie vykonávané masérom v súlade s platnými právnymi predpismi, pokynmi lekára a nadriadeného, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov.

Ponúkaný plat

950 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- výkonnostná odmena
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a podpora ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti (Multisport karta, zľavová karta Dr. Max...)
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno