Špecialista reportingu

FORTUNA SK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Einsteinova, Petržalka, Slovensko, Bratislava

Pozícia / odvetvie

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Baví ťa práca s Excelom a číslami? Rád hľadáš nezrovnalosti a ich dôvody? Dokážeš z množstva dát získať informáciu, ktorú iní nevidia? Pridaj sa k nám a Tvojou úlohou bude:

Práca s internými databázami spoločnosti a overovanie správnosti údajov
Proaktívne navrhovanie zefektívnenia procesu reportovania
Pravidelné denné, mesačné, kvartálne a ročné reportovanie manažmentu a regulačným úradom
Vytváranie reportov pre manažment spoločnosti
Analýza a interpretácia vzniknutých odchýlok oproti finančnému plánu
Intenzívna komunikácia s našimi kolegami v rámci našej skupiny Fortuna Entertainment Group
Podpora pri nákladovom kontrolingu – analýza, trend a validácia oproti zmluvám
Spolupráca pri mesačnej, kvartálnej a ročnej účtovnej uzávierke
Účasť na zaujímavých projektoch našej spoločnosti

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

Brutto plat bude závislý od pracovných skúseností, kvalifikácie a zručností kandidáta. Zverejnená čiastka je minimálnou hodnotou, ktorú ponúkame.

Benefity a ďalšie výhody

Kompletný zoznam zamestnaneckých výhod a benefitov nájdeš v hlavnej časti s názvom Benefity.

Termín nástupu do práce

od 1.7.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošli svoj životopis. Odpovieme len vhodným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie. Bližšie informácie o spôsobe spracovania osobných údajov kandidátov nájdete: https://www.ifortuna.sk/cms/kariera

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Slovenský jazyk

Iné znalosti

Microsoft Excel

Všeobecne požadované znalosti

Čo očakávame:

Všimneš si aj malý detail, ktorý môže znamenať veľa,
Vieš prísť s riešeniami situácie,
Máš rád samostatnosť a zodpovednosť za svoje úlohy,
Vieš si zorganizovať pracovný čas a prioritizovať dôležité úlohy.

Znalosť Microsoft Excel - pokročilý - je podmienkou,
Znalosť Microsoft Excel VBA – je výhodou,
Znalosť Microsoft Power BI – je výhodou,
Znalosť práce s Microsoft SQL Server – je výhodou,
Skúsenosť z Big 4 je výhodou.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie