Servisný technik (tepelné čerpadlá, plynové kotle, rekuperačné jednotky)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1300 EUR
    1600 EUR na živnosť.
    Mzda a ostatné benefity budú dohodnuté v závislosti od pracovnej skúsenosti, zručnosti, vzdelania, prístupu k práci a typu pracovného úväzku
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Si technik telom aj dušou a rád riešiš technické rébusy?
Rád by si pracovali s najmodernejšou špičkovou technológiou v oblasti kúrenia, chladenia a rekuperácie?

Do nášho odborného tímu hľadáme spoľahlivého servisného technika, ktorý rád hľadá riešenia technických problémov v oblasti vykurovacej techniky, rekuperácie a tepelných čerpadiel.

Naši klienti dlhodobo oceňujú kvalitu našich technických riešení a dodávok, preto potrebujeme rozšíriť náš kolektív o nového kolegu, ktorý nám bude v tejto misii pomáhať.

Popis pracovnej zodpovednosti:
• servisné opravy a diagnostika vykurovacích systémov
• uvádzanie do prevádzky, údržba a oprava tepelných čerpadiel a kotlov
• uvádzanie do prevádzky, údržba a oprava rekuperačných zariadení
• komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami zariadení
• zodpovednosť za servisný prípad
• vykonávanie preventívnych (ročných) a havarijných opráv zariadení u klienta
• zisťovanie a odstraňovanie príčin porúch na zariadeniach
• špecifikácia náhradných dielov podľa prevádzkovej dokumentácie
• servisné práce v teréne.

Benefity a ďalšie výhody:

• zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• spoločnosť rodinného typu, ktorá poskytuje istotu a zabezpečí celoročnú prácu
• služobné auto
• zaujímavá práca, ktorá má v energetike veľký význam ako v súčasnosti, tak aj budúcnosti
• spoločnosť, ktorej záleží na ochrane životného prostredia
• práca s najmodernejšou ekologickou technológiou
• získanie veľmi veľa informácii a skúsenosti z kúrenárstva a alternatívnych zdrojov energie
Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača:

Do nášho odborného tímu hľadáme servisného technika, ktorý bude mať na starosti spúšťanie a odlaďovanie novo nainštalovaných systémov ako aj pravidelný, prípadne havarijný servis u zverených klientov. Postupne dostanete na starosť svoj okruh zákazníkov (pravidelné servisy, havarijné servisy) a stanete sa pre nich kľúčovým a stabilným partnerom.
Od začiatku od nástupu na pozíciu sa budete môcť oprieť o svojich kolegov a priame odborné vedenie, aby ste mali šancu sa stať špičkovým odborníkom v tejto oblasti.

Všeobecne požadované znalosti:

Odborné predpoklady:
• odborné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky - § 22 vyhl. MPSVR SR Vyhláška č. 508/2009 Z. z. je PODMIENKOU
• znalosť hydraulických schém zapojenia vykurovacích a chladiacich systémov
• orientácia v elektro-schémach a výkresovej dokumentácii.

Osobné predpoklady:
• tímový a aktívny prístup k práci
• ochota, precíznosť a zodpovednosť
• flexibilita, samostatnosť po zaškolení
• technické a logické myslenie
• pravidelná komunikácia s klientmi

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B