Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor v strojárskej výrobe na ŽIVNOSŤ s nástupom ihneď! Odmena až 9€/h! + BONUS. Doprava zabezpečená!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Komárno, Nové Zámky, Vráble

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta hľadáme zamestnancov na:
• lisovanie a zoraďovanie na lisoch
• obsluha zváracích/nitovacích zariadení
• obsluha bodovacích zariadení
• obsluha kataforéznej linky

Ponúkaný plat

9 EUR

Upresnenie platových podmienok

Od 8 EUR/hod. 8 - 9€/h + bonus

Benefity a ďalšie výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• práca na živnosť
• doprava zabezpečená zo širokého okolia ZDARMA
• ubytovanie zabezpečené na 6 mesiacov ZDARMA

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• spoľahlivosť
• flexibilita
• manuálna zručnosť
• výborný zdravotný stav
•založenie živnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie