Vaša práca
je naším poslaním.

Vynikajúca pracovná príležitost ako vodič vysokozdvižného vozíka! Nástup možný ihneď!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Práca na 3 zmeny
• Pomoc pri inventarizácii
• Skladovanie hotových výrobkov
• Triedenie a kompletizácia tovaru
• Kontrola prázdneho a plného tovaru
• Nakladanie a vykladanie nákladných vozidiel pomocou 5-tonového   vysokozdvižného vozíka/2,4 m dĺžky vidlíc
- 3 paletový čelný   zakladač

Ponúkaný plat

13 EUR

Upresnenie platových podmienok

Minimálna mzda: 13,56 € na hodinu s možnosťou preplácania v závislosti od kvalifikácie

Benefity a ďalšie výhody

• Miesto výkonu práce: 2413 Edelstal
• Pracovný čas: 38,5 hodiny týždenne
• Zaujímavé možnosti kariérneho rastu a rozvoja
• Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou históriou
• Skvelá príležitosť pracovať s 5-tonovým vysokozdvižným vozíkom
• Minimálna mzda: 13,56 € /hod., s možnosťou preplácania v závislosti od kvalifikácie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Prosím, uvádzajte vo svojom životopise aj informácie o vašich pracovných skúsenostiach

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

• Ochota pracovať na zmeny
• Samostatný štýl práce, presnosť a spoľahlivosť
• Vlastné auto na dochádzanie na miesto výkonu práce
• Primeraná znalosť nemeckého jazyka (slovom a písmom)
• Skúsenosti v oblasti skladovania a kompletizácie objednávok
• Platný certifikát na vysokozdvižný vozík s minimálne ročnou praxou (5 tonový vysokozdvižný vozík s dĺžkou vidlíc 2,4 m)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie