Predák na zváranie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    + príplatky + prémie do 150 EUR, odmeny a benefity nad rámec zákona, 13. plat
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

Hľadáte stabilné zamestnanie v oblasti automobilového priemyslu? V tom prípade hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude:
- prestavenie a nastavenie výrobných a zváracích zariadení
- manipulácia a korekcie v programe zariadení
- odborné prevádzanie opráv zariadení v stanovených termínoch
- vyplňovanie servisných a opravných tlačív
- prevádzanie periodických kontrol zariadení
- diagnostika a odstraňovanie porúch na zariadeniach
- pri ukončení opravy uvoľňovanie zariadenie v spolupráci s ďalšími oddeleniami
- odstraňovanie porúch bez zbytočného odkladu
- evidencia náhradných dielov

Pracovný čas: trojzmenná prevádzka

Benefity a ďalšie výhody:

-  13. plat ( 1 plat navyše v prebehu aktuálneho roka )
- prémie do 150 €
- stravné nad rámec zákona
cestovný príspevok za každý odpracovaný deň
- odmeny za zlepšovacie návrhy, za odporučenie vybraného kandidáta
- jazykové kurzy (nemčina, angličtina) bezplatne pre všetkých zamestnancov
- Vianočné darčekové poukážky, narodeninový darček
- športovo-zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny
- skvelý kolektív a priateľská atmosféra :)

Všeobecne požadované znalosti:

- skúsenosti v oblasti údržby zariadení, v oblasti lisovanie/formovanie, zváranie a pracovné skúsenosti s robotikou
- §21 vyhlášky 718/2002 výhodou
- podmienka v oblasti údržby a obsluhy robotov Motoman
- prax v oblasti údržby a obsluhy robotov Fanuc a nitovacích zariadení Bollhoff výhodou
- samostatnosť a zodpovednosť
- odolnosť voči stresu a návalovej práci
- základná znalosť nemeckého, príp.anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou