Zarábajte aj 1300 EUR v prosperujúcej výrobnej spoločnosti. Možnosť plne hradeného ubytovania a dopravy. Nástup ihneď.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame jedinečnú pracovnú príležitosť pre ženy, mužov alebo páry vo výrobnej a stabilnej spoločnosti v Lozorne. Možnosť zárobku aj 1300 EUR + príplatky. Možnosť vyplácania záloh. Ubytovanie a doprava zabezpečená zdarma. Prax a skúsenosti sú vítané. Nástup ihneď.

Náplň práce:
- výroba a komletizácia plastových komponentov
- zodpovednosť za kontrolu kvality výrobkov tak, aby spĺňali určité špecifikácie a kvalitné normy
- používanie rôznych nástrojov na meranie a testovanie komponentov
- sledovanie a monitorovanie výrobných liniek v prípade porúch a zabezpečenie, že výrobný proces prebieha hladko a efektívne
- obsluha a nastavovanie rôznych strojov, ktoré sa používajú pri výrobe automobilov
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP

Pracovná doba:
- PO-PI
- na 3 zmeny
- voľné víkendy

Benefity a ďalšie výhody:

- základná mzda 939 EUR + variabilná zložka 300 EUR + príplatky podľa ZP
- priemerný plat aj 1300 EUR
- plne hradené ubytovanie
- preplatené nadčasy
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- možnosť záloh už po jednom odpracovanom týždni
- stabilná a dlhodobá práca s možnosťou kariérneho rastu
- výhodné stravovanie priamo na pracovisku
- ročná výsledková prémia v závislosti od hospodárskeho výsledku a splnenia cieľov
- príležitosť pre kariérny rozvoj v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

DOPRAVA zo smerov: Senica, Cerová, Malé Leváre, Kuklov, Kúty

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

- vážny záujem o dlhodobé zamestnanie
- ochota pracovať na zmeny
- schopnosť učiť sa
- manuálna zručnosť
- prax vo výrobe výhodou veľkou výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie