Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor výroby s zárobkom až 1 150 EUR! Zabezpečená doprava z Ilavy!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec, Ilava, Leopoldov
Hlohovec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme operátora výroby, ktorý bude zodpovedný za správne nastavenie a obsluhu výrobných strojov. Vašou úlohou bude zabezpečiť plynulý chod výroby a dodržiavanie stanovených kvalitatívnych a kvantitatívnych cieľov. Budete pracovať v modernom výrobnom závode, kde sa vyrábajú kvalitné výrobky pre zákazníkov z celého sveta.
Náplň práce:

- montáž výrobkov

- lepenie štítkov

- kontrolu a balenie

- dodržiavanie návodov a pracovných postupov

- dodržiavanie poriadku na pracovisku

- dodržiavanie BOZP a 5SAk máte skúsenosti s obsluhou výrobných strojov a hľadáte stabilnú zamestnanosť v modernom výrobnom závode, neváhajte nám poslať svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Ponúkaný plat

1150 EUR

Upresnenie platových podmienok

5,20 € základný plat + poobedňajší príplatok 0,6 €/ hod. + dochádzková prémia až 35 € + príspevok na cestovné + výkonnostný bonus až 80 € + zákonne príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- príspevok na dopravu do zamestnania
- výkonnostný bonus až 80 €
- mesačná dochádzková prémia až 35 €
- letná a koncoročná odmena 2 x 150 €
- možnosť záloh
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150 €
- dlhodobá práca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosti s prácou na PC

- zodpovednosť a spoľahlivosť

- manuálna zručnosť

- precíznosť

- tímová spolupráca

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie