ZOOTECHNIK - manager živočíšnej výroby

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    Platové ohodnotenie závisí od dĺžky praxe, skúseností a osobného prínosu a entuziazmu pre prácu na družstve.
    Ďalšie platové podmienky pri osobnom pohovore.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Zabezpečovanie plynulej prevádzky na družstve riadenie a koordinovanie prevádzkovej činnosti živočíšnej výroby
• Sledovanie zdravotného stavu a úžitkovosti chovaných zvierat.
• Navrhovanie zlepšení vo výrobnom procese.
• Vykonávanie veterinárnych zákrokov v spolupráci s veterinárnym lekárom.
• Kontrolovanie činností podriadených zamestnancov.
• Zabezpečovanie dezinfekcie, dezinsekcie a deratizácie na farme.
• Zasielanie pravidelných informácií o stave, presunoch, úhynoch a úžitkovosti zvierat štátnym kontrolným inštitúciám.
• Stanovovanie spôsobu chovu hospodárskych zvierat
• Stanovovanie zložiek a dávok kŕmenia
• Vytváranie vhodných podmienok pre zvieratá - kontrola teploty, vetrania, vlhkosti prostredia
• Komunikácia so štátnymi inštitúciami, rôznymi kontrolnými orgánmi (PPA, CEHZ, RVPS, ÚKSUP atď.)
• Vedenie dokumentácie
• Úzka spolupráca s ostatnými strediskami v rámci družstva

Benefity a ďalšie výhody:

Možnosť rozširovať vedomosti a skúsenosti v danom odvetví - školenia / kurzy uhrádzané zamestnávateľom
V prípade záujmu - zabezpečené ubytovanie
Ďalšie benefity a výhody možné dohodnúť pri osobnom pohovore

Informácie pre uchádzača:

Z administratívnych dôvodov budeme odpovedať iba uchádzačom, ktorí zodpovedajú požadovaným kritériám.

Všeobecne požadované znalosti:

Zodpovednosť a efektivita
Vedenie zverených zamestnancov
Minimálne požadované vzdelanie stredoškolské V POĽNOHOSPODÁRSKOM odbore
Vysokoškolské vzdelanie v poľnohospodárskom odbore

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B