Prijmeme skladníkov - vodičov VZV - príjem, výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov - TOPOĽČANY. /ubytovanie v súkromných bytoch, nie ubytovňa/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Náplň práce:
4. Príjem materiálu, výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov. Zodpovednosť za efektívne a hospodárne používanie prostriedkov a majetku spoločnosti.
5. Fyzické preberanie materiálu na príjme.
6. Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému.
Zamestnanecké výhody, benefity
10. Variabilná zložka mzdy do výšky 15% po nástupe, po 5. odpracovaných rokoch do výšky 18%
11. Príplatky podľa ZP
12. Dovolenková a vianočná premia spolu vo výške 1300€
13. Stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,69€
14. Zabezpečená firemná doprava – pohodlný odvoz a dovoz do práce
15. Čisté a bezpečné pracovné prostredie
16. Odmena za odporučenie známeho
17. Odmena za inovatívne nápady a zlepšovacie návrhy
18. Príležitosti ku kariérnemu rastu

3 zmenná prevádzka ranná/ 06:00-14:00/ poobedná 14:00-22:00/ nočná 22:00-06:00

Ubytovanie zabezpečené
Doprava - MHD - miestne autobusové spojenia
Stravovanie v jedálni - doplatok len 0.69€

Priama registrácia:
Mgr. Mia Valentíny, PhD. - 0908961969
Bezplatná infolinka - 0800500502
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
Stručná charakteristika spoločnosti
Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Mia Valentíny, PhD.
Tel.: +421908961969
E-mail: email

Ponúkaný plat

890 - 920 EUR

Upresnenie platových podmienok

Skladník obsluha VZV

Základná mzda: 890 Eur

+ 15% variabilná mzda (7,5% individuálne ciele + 7,5% skupinové ciele)
po 6 mesiacoch základná mzda 920Eur + 15% variabilná mzda.

Dovolenková a vianočná prémia po 650 Eur za určitých podmienok (dodržanie počtu neprítomnosti). Po 5 rokoch sa variabilná mzda zvyšuje na 18%.

Benefity a ďalšie výhody

ubytovanie
doprava MHD
týždenné zálohy - 50€
stravovanie v jedálni - doplatok len 0,69€
plný pracovný úväzok - trvalý
koordinátor v prípade potreby k dispozícii

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno