Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme operátora výroby interiérových doplnkov do aut!! Mzda až 1300€!! Pravidelné zálohy!!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Senica; Holíč

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- výroba interiérových doplnkov (opierky, výplne dverí, stredové konzoly, palubové dosky)

- vstupná a výstupná kontrola kvality materiálu

- práca s prírodnou a syntetickou kožou

- obsluha strojov a zariadení

- práca s lepidlami

- práca na 3 zmeny

Ponúkaný plat

1300 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 900€ (po skúšobnej dobe navýšenie) + 170€ (variabilná zložka mzdy) + stravné lístky + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- stravné lístky
- možnosť čerpania týždenných záloh
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150eur
- firemná doprava (Senica, Radošovce, Dubovce, Trnovec...)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou

- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

- ochota pracovať na 3 zmeny

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav
-chuť pracovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie