Práca na montáži pre ženy aj mužov s ubytovaním a dopravou. Plat aj 1300 EUR. Príspevok 150 EUR aj na vlastné bývanie.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame stabilnú prácu v automobilovej výrobe v priemyselnom parku v Lozorne s dopravou zadarmo a príspevkom na ubytovanie. Priemerná mzda 1300 EUR a príplatky.

Náplň práce:
- obsluha automatizovaného stroja
- vkladanie komponentov a súčiastok do výrobného stroja
- orezávanie a príprava nádrží na proces chladenia
- kontrola kvality komponentov
- evidencia výsledkov kontroly kvality

Pracovná doba:
- na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- PO-PI
- víkendy voľné

Benefity a ďalšie výhody:

- základná mzda 5,4 EUR/hod. +výkonnostný bonus 100 EUR + dochádzkový bonus 80 EUR + príspevok na ubytovanie 150 EUR + príplatky podľa ZP
- priemerná mzda 1300 EUR
- doprava zadarmo v rámci Záhoria
- príspevok na ubytovanie (platí aj na vlastné bývanie)
- zvýšenie hodinovej mzdy po skúšobnej dobe
- množstvo odmien a finančných benefitov
- výhodné a chutné stravovanie priamo na pracovisku
- firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- príspevky k narodeninám, pri svadbe, narodení dieťaťa, živelnej pohrome, úmrtí a pod.
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť
- samostatnosť
- prax vo výrobnom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie