Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Vedúci skladu pre automobilovú výrobnú spoločnosť.

Náplň práce:
- Vedenie tímu skladníkov a zodpovednosť za fungovanie skladu na zmene
- Prijem materiálu na sklad v systéme SAP
- Vstupná kontrola materiálu a jeho manipulácia v sklade
- Zabezpečiť, že zamestnanci poznajú a dodržiavajú pracovné procesy
- Zabezpečiť dodržiavanie denných cieľov (KPI’s) a štandardov kvality
- Zabezpečiť dodržiavanie pravidiel Bezpečnosti pri práci a ochrany zdravia ako aj 5S pravidiel v rámci zvereného organizačného útvaru
- Zabezpečiť nepretržitú dodávku dielov pre montážnu linku (eliminácia zákazníckych prestojov)
- Zabezpečiť čistotu, bezpečnosť a dostupnosť skladových priestorov

Benefity a ďalšie výhody:

- Prostredie silnej nadnárodnej spoločnosti
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Príspevky a bonusy
- Školenia

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky na túto pozíciu.

Všeobecne požadované znalosti:

- Skúsenosti na pozícii Vedúceho skladu
- Skúsenosti v automotive spoločnosti - výhodou
- Skúsenosti so SAP (WM) - výhodou
- Znalosť KANBAN, JIT, FIFO, LIFO - výhodou
- Tímový hráč
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti
- Pracovitosť
- Flexibilita - práca v zmenovej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou