Operátor/operátorka CNC - ponuka práce do kmeňa s ubytovaním ZADARMO

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Košice-okolie; Moldava nad Bodvou
    Drienovec

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • pripravovanie programov pre CNC obrábacie centrum na základe požiadaviek
    • nastavovanie, obsluha a vykonávanie obrábačské práce podľa zadávanej
    špecifikácie a výkresovej dokumentácie v požadovanom rozsahu
    • frézovanie, vŕtanie, resp. opracovávanie plechov na požadované rozmery a tvary
    • vykonávanie základnej údržby CNC obrábacieho centra

    Ponúkaný plat

    900 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    mzda obsahuje základnú mzdu 850 €
    + príspevok na stravu 5,10 €/ odpracovaná zmena
    + po zaškolení možnosť navýšenia mzdy + 100 €
    + príplatky podľa ZP

    Benefity a ďalšie výhody

    + benefity budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore

    Termín nástupu do práce

    ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    31.8.2023

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - ochota pracovať na 3 zmeny
    - schopnosť pracovať s meradlami
    - čítanie technickej dokumentácie je podmienkou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno