CNC operátor/operátorka strojov - 12hod. zmeny

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
    Banská Bystrica

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • obsluha jednovretenových a viacvretenových CNC strojov a zariadení
    • používanie meradiel (posuvné meradlo, kalibre, mikrometer, diatest, meracie hodinky)

    • práca v nepretržitej prevádzke - 12hod. zmeny (2 dni ranná, 2 dni nočná, 2 dni voľno)

    Ponúkaný plat

    1000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Základná mzda 4,80 eur/ hodina sa môže navýšiť podľa praxe a skúsenosti kandidáta
    + príplatky za prácu počas noci a víkendu podľa ZP
    + mesačný bonusový príplatok

    Benefity a ďalšie výhody

    • práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti
    • bonusový mesačný systém
    • teplá strava poskytovaná vo firemnej jedálni
    • príspevok na DDS

    Termín nástupu do práce

    ihneď/dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.8.2023

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (2 dni 6-18, 2 dni 18-6, 2 dni voľno)
    - práca s meradlami (posuvné meradlo, kalibre, mikrometer, diatest, meracie hodinky),
    - skúsenosti s prácou na jednovretenových a viacvretenových CNC strojoch
    - skúseností s údržbou CNC a obdobných strojov je výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno