Práca na tlakovom odlievaní - Zlievač/zlievačka

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj

    Pozícia / odvetvie

    Výroba; Zlievač

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Práca v jednej z najmodernejších spoločností zaoberajúcich sa tlakovým liatím hliníka. Poďte pracovať do zlievarne, kde sa neušpiníte a kde sú tie najmodernejšie technológie na trhu.
    Náplň práce:
    • starostlivosť a celková obsluha moderného tlakového odlievacieho stroja
    • spolupráca pri prestavbe tlakového odlievacieho stroja
    • kontrola kvality výrobkov podľa kontrolného plánu

    Ponúkaný plat

    950 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    mzda pozostáva zo základnej zložky 800 €+ variabilnej zložky 160 € = min. 960€ hrubá mzda + príspevok na dopravu, stravné lístky v hodnote 5,60€ a príspevok pri nevyčerpaní paragrafov.
    Konečná výška mzdy závisí aj od predchádzajúcich pracovných skúseností!

    Benefity a ďalšie výhody

    • príspevok na dopravu
    • DDS
    • práca v jednom z najnovších závodov (čistá práca)
    • sociálny program
    • ročný bonus

    Termín nástupu do práce

    ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    31.3.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    • prax na podobnej pozícii zlievač alebo nastavovač výrobných zariadení je výhodou
    • znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka je výhodou
    • ochota pracovať na zmeny

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno