Technik/technička pre servis dosiek plošných spojov

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.28.03.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Nitra; Nitra
    Nitra

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Rád pracuješ v nepretržitej prevádzke a si technicky zdatný? Na tejto pracovnej pozícií majú zamestnanci na starosti:

    • napaľovanie softwaru a testovanie dosiek plošných spojov
    • analýza a oprava dosiek plošných spojov
    • spájkovanie
    • evidencia dosiek plošných spojov
    • spätná väzba o poruchách vo výrobe
    • výmena súčiastok na doske plošných spojov

    Práca v nepretržitej prevádzke 4 zmeny - 12 hodinové zmeny

    Ponúkaný plat

    1380 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná mzda 1380€ + príplatky za nepretržitú prevádzku do výšky 250€ + príspevok na cestovanie 15€-150€ + príplatky zo zákona

    Benefity a ďalšie výhody

    • práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti
    • príspevok na dochádzanie od 15€ do 150€
    • príplatky za nepretržitú prácu do výšky 250€
    • závodné stravovanie od 1,34€

    Termín nástupu do práce

    ihneď/dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.3.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    • vyhláška §21 - podmienkou
    • ochota pracovať na zmeny

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
    ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

    ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

    Adresa

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
    Landererova 12
    81109 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Michal Jančovič
    Tel: +421 915 838 520

    Reaguj na ponuku