Nastavovanie strojov - Technik/Technička

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Nové Zámky; Šurany
    Šurany

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - Nastavovanie linky a robota , nastavovanie parametrov automatizovanej výroby,
    - Monitorovanie procesu výroby, priebežné kontrolovanie a dokumentácia nastavovacích parametrov
    - identifikácia chýb na výrobkoch a ich priebežné odstraňovanie
    - Spolupráca s linkovým údržbárom na prevencii a odstraňovaní porúch
    - Spolupráca s oddelením kvality (výroba vzorových a PPAP dielov)

    - Práca na 3 zmeny

    Ponúkaný plat

    1100 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + rizikový príplatok cca 100€ + dochádzkový bonus po skúšobnej dobe 75€

    Benefity a ďalšie výhody

    - nástup hneď do kmeňového stavu spoločnosti (nie cez agentúru)
    - rizikový príplatok
    - dochádzkový bonus 75€ po skúšobnej dobe

    Termín nástupu do práce

    ihneď/dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.10.2023

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    - Prax v obsluhovaní, nastavovaní výrobnej linky min. 1 rok
    - Výhodou je znalosť základov robotiky (ABB)

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno