Operátor/operátorka CNC - náborový príspevok 1200€

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
    Banská Bystrica

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • obsluha a potrebné nastavenie CNC obrábacích strojov
    • výroba komponentov podľa výkresovej dokumentácie v požadovanom množstve a kvalite
    • zabezpečenie výrobného procesu podľa stanovených špecifík
    • podieľať sa na zlepšovaní technologických procesov

    • práca na 3 zmeny

    Ponúkaný plat

    1000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    • výsledná nástupná mzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta
    • príplatky a bonusy

    Benefity a ďalšie výhody

    • práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti
    • náborový príspevok 1200€
    • výkonnostný bonus
    • dochádzkový bonus
    • prémia za odpracované 3 roky
    • špeciálne príplatky za prácu cez víkend
    • príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
    • možnosť kariérneho rastu na pozície - majster, vedúci výroby, zoraďovač

    Termín nástupu do práce

    ihneď/dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.8.2023

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    • pozícia je vhodná aj pre absolventa, alebo človeka s minimálnou praxou
    • podmienka je vedieť základy CNC strojov
    • znalosť technickej dokumnetácie
    • znalosť základy programu Fanuc
    • vedieť pracovať s meradlami
    • výhodou je znalosť práce s viazaním bremien a obsluha dvíhacích zariadení

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E