Operátor/operátorka automatizovaných strojov - doprava zabezpečená

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Dunajská Streda; Šamorín
    Šamorín

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • riadenie strojov počas výrobných fáz, zasahujúc alebo žiadajúc podporu pre krízové situácie
    • naloženie vstupného materiálu a opätovné zahájenie výroby
    • vykonávanie zásahov bežnej údržby podľa inštrukcií, ktoré sú uvedené vo formulári pri stroji
    • vykonávanie pomocných činností, podľa požiadaviek príslušných fáz pracovného dokumentu
    • kontrola produktu na základe špecifikácií vydaných oddelením kvality

    • Práca na 3 zmeny

    Ponúkaný plat

    1045 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná mzda 4,54€ - 6,49€/hod. (cca 962€- 1375€/mes.) + 30% bonus zo základnej mzdy

    Benefity a ďalšie výhody

    • práca priamo do kmeňového stavu spoločnosti
    • stravovanie za 0,50€ alebo stravovacia karta
    • Firemné akcie - Family Day, Vianočný večierok, popr. výlet

    • Zabezpečená doprava - zastávky autobusov sú nižšie:

    ••Baka - Blažov - Dunajská Streda - Gabčíkovo - Horná Potôň - Horný Bar - Hviezdoslavov - Jahodná - Lehnice - Mad
    •• Medveďov - Mierovo - Michal na Ostrove - Mliečno - Ňárad - Okoč - Opatovský Sokolec - Pataš - Povoda - Rohovce - Šuľany - Topoľníky - Trhová Hradská - Trstená na Ostrove - Veľké Blahovo - Veľké Dvorníky - Vrakúň

    Termín nástupu do práce

    ihneď/dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2023

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    • ochota pracovať na 3 zmeny
    • vzdelanie technického zamerania

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno