Operátor/operátorka CNC horizontálneho obrábacieho centra

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.29.03.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Martin; Martin
    Martin

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • práca na 2 ZMENY
    • práca s jazykom HEIDENHEIM 640
    • mechanické opracovanie podľa konštrukčnej dokumentácie
    • kontrola kvality produktov
    • dodržiavanie metrologického poriadku
    • práca s veľkým CNC horizontálnym obrábacím centrom

    Ponúkaný plat

    1400 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Výška konečnej mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta.
    SZČO 14-18 Eur/hod.
    + 5% výkonnostné, kvartálne odmeny

    Benefity a ďalšie výhody

    • možnosť školení v rámci pracovnej úrovne
    • zaujímavé motivačné finančné ohodnotenie úmerné pozícii
    • pôsobenie v stabilnej spoločnosti

    Termín nástupu do práce

    podľa dohody

    Termín ukončenia výberového konania

    31.3.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok, živnosť

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)

    Všeobecne požadované znalosti

    - znalosť čítania technickej, konštrukčnej dokumentácie
    - znalosť programu (skúsenosť) s programom HEIDENHEIM (530/640)
    - výhodou je skúsenosť so zámočníckymi a zváračskými prácami
    - znalosť v oblasti náradia pre mechanické opracovanie resp. parametre opracovania a rezné rýchlosti
    - výhodou je vlastniť žeriavnický, viazačský preukaz, alebo mať predchádzajúcu skúsenosť s manipuláciou a ustavením bremien
    - predchádzajúca skúsenosť s prácou na veľkom horizontálnom obrábacom centre CNC

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
    ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

    ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

    Adresa

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
    Landererova 12
    81109 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Jana Futejová
    Tel: +421 905 902 251

    Reaguj na ponuku