Špecialista/špecialistka foriem na vstrekolisoch

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.02.05.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Prešovský kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    -vypracovaním cenovej ponuky foriem pre lisy plastového
    vstrekovania
    -validácia rôznych etáp kvality výrobku
    -prezentácia prvotných vzoriek a procesov
    -komunikácia so zákazníkom v anglickom jazyku vo všetkých etapách projektu
    -spolupráca s obchodným a nákupným oddelením
    -komunikácia s dodávateľmi
    -aktualizácia výrobnej dokumentácie.
    -prispôsobenie foriem štandardom spoločnosti
    -zabezpečenie podkladov 2D a 3D dát potrebných pre opravy na vstrekolisovacích formách
    -koordinácia činností pri modifikácií nástrojov – úprava dokumentácie.
    -spolupráca na spracovaní a vyhodnocovaní podkladov z oblasti kvality výrobkov
    -plnenie operatívnych úloh zadaných nadriadeným

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1500€/brutto mesačne + bonusy

    Benefity a ďalšie výhody

    -príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
    -stravné lístky – nad rámec zákona
    -atraktívny bonusový systém - výkonnostný bonus
    -výkonnostný bonus vo výške 13. platu
    -nástup priamo do kmeňového stavu
    -systém bonusov (mesačný, dovolenkový, vianočný)
    -príspevok na cestovné
    -stravné lístky
    -pracovná doba od 8:00 do 16:00

    Termín nástupu do práce

    ASAP/ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    30.6.2023

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    -CATIA alebo CREO - pokročilý
    -Microsoft Office - pokročilý
    -prax v oblasti plastového vstrekovania aspoň 2 roky
    -prax v oblasti schvaľovania foriem
    -znalosť postupov kvality APQP, FMEA, PPAP...
    -technické myslenie nevyhnutné
    -schopnosť čítať a vytvárať technické výkresy foriem

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
    ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

    ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

    Adresa

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
    Landererova 12
    81109 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Jana Futejová
    Tel: +421 905 902 251

    Reaguj na ponuku