Práca v sklade

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.28.03.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Prešov; Prešov
    Prešov

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - manipulácia tovaru a materiálu v sklade
    - kontrola stavu zásob v sklade, pickovanie
    - zásobovanie výroby potrebným materiálom zo skladu
    - práca s VZV - vieme aj zaučiť, v prípade platného vodičského preukazu
    - práca na 2 zmeny (ranná a poobedná)

    Ponúkaný plat

    950 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    - Základná mzda je 816€ + príplatky a bonusy, konečná výška mzdy je minimálne 950€.

    Benefity a ďalšie výhody

    - Výkonnostný bonus
    - Mesačný dochádzkový bonus
    - Dovolenkový bonus
    - Vianočný bonus

    Termín nástupu do práce

    ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    31.7.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - hľadáme zodpovednú osobu s platným vodičským preukazom, ideálne aj so skúsenosťou na VZV, vieme aj zaučiť.
    - práca na PC aspoň základy.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
    ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

    ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

    Adresa

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
    Landererova 12
    81109 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Jana Futejová
    Tel: +421 905 902 251

    Reaguj na ponuku