Technik údržby

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj; Okres Košice-okolie
    Kechnec

    Pozícia / odvetvie

    Služby; Údržbár

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - Riešenie anomálií strojov a zariadení a ich detailná analýza
    - Odstránenie porúch strojov a zariadení
    - Zaznamenávanie porúch do EWO dokumentu s plnou analýzou porúch
    - Dodržiavanie eskalačného plánu
    - Dohliadnutie nad vykonaním validácie po každom zásahu do stroja
    - Nastavovanie stroja dodržiavaním overených postupov podľa aktuálnej dokumentácie
    - Vykonávanie preventívnych aktivít podľa plánov a checklistov
    - Hlásenie a zaznamenávanie nedostatkov počas vykonávania preventívnych aktivít
    - ad hoc úlohy od svojho nadriadeného

    Ponúkaný plat

    900 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Termín nástupu do práce

    ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    31.7.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    - Základné počítačové znalosti - Word, Excel
    - Vzdelanie stredoškolské technického, strojného alebo elektronického zamerania
    - Vyhláška § 21 na spôsobilosť je podmienkou
    - Technické znalosti: senzorika, pneumatika, pohony, mechanika, kamerové systémy

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E