Lokálny/á koordinátor/ka pre požiadavky informačnej bezpečnosti/ Inžinier/ka kvality

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj

    Pozícia / odvetvie

    Automobilový priemysel; Kontrolór

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • spolupracovať s centrálnym koordinátorom informačnej bezpečnosti a lokálnym oddelením ľudských zdrojov pre vyhodnotenie rizík,
    • vyhodnocovať situácie miestnych aktív a definovať možné hrozby, ktoré na nich pôsobia podľa normy,
    • podporovať definovanie správnych centrálnych procedúr/postupov v súlade s požiadavkami ISO 27001 v súlade s miestnymi potrebami,
    • podporovať implementáciu nápravných opatrení a sledovať ich realizáciu,
    • definovať požiadavky v súlade s IATF 16949 a s divíznymi požiadavkami,
    • zodpovednosť za implementáciu a udržanie certifikácie IATF 16949,
    • zozbierať všetky špecifické požiadavky zákazníka, a to priamo od zákazníka, ako aj z divízie, rozposlať tieto požiadavky zodpovedným rolám/pozíciám v závode a uistiť sa, že tieto požiadavky boli implementované do systému a sú uplatňované,
    • plánovať interné systémové a procesné audity v spoločnosti,
    • riadiť systém kvality v spoločnosti reportovať stav systému kvality a ohlasovať odchýlky manažérovi kvality,
    • pripravovať podklady pre sledovanie KPI a targetov

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Mzda od 1500 € a vyššie podľa skúseností úspešného kandidáta

    Benefity a ďalšie výhody

    Ročné navýšenie platu
    Multisport karta
    Cafeteria
    Shuttle bus (Ťahanovce, Furča, KVP)
    Firemná jedáleň
    Odborné školenia podľa potreby daného oddelenia
    Teambuildingy ( Mikulášsky večierok, Vianočný večierok)
    Preplácanie zápisného na športové akcie
    Ocenenia Zamestnanec mesiaca/ roka

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.7.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    znalosť hlavných referenčných štandardov (ISO27001, VDA ISA)
    znalosti z ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, OHSAS, nástroje neustáleho zlepšovania
    znalosť nástrojov kvality - FMEA, control plan, PPAP, SPC, CSR, APQP, MSA
    IATF 16949 znalosti a ostatné pravidlá a požiadavky týkajúce sa špecifického dodávateľa a zákazníka
    skúsenosti s vývojom produktov / procesov / industrializáciou
    skúsenosti s metódami riadenia rizík

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno