Operátor chemickej výroby (práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti - 12hod. zmeny)

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Hlohovec; Leopoldov
    Leopoldov

    Pozícia / odvetvie

    Chemický priemysel; Chemik

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • riadenie zverenej časti výroby bioetanolu - mletie, hydrolýza, fermentácia, spracovanie výpalkov a výroba DDGS, CIP jednotky a skladu pomocných surovín, destilácia, rektifikácia, odvodnenie liehu a chod prevádzkových zásobníkov produktu;
    • koordinácia činností podriadených zamestnancov,
    • kontrola dodržiavania technologickej a pracovnej disciplíny, ako aj zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, protipožiarnej ochrany, hygieny a sanitácie,
    • kontrola chodu, výroby kukuričného oleja a zabezpečenie pravidelného čistenia CIP
    • mazanie a kontrola chodu peletizérov
    • kontrola a zabezpečenie predpísaných parametrov zápary, liehu, kukuričného oleja a DDGS
    - práca v nepretržitej prevádzke (12 hod zmeny) - denná, nočná a 2 dni voľno

    Ponúkaný plat

    950 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + príplatky podľa platnej legislatívy
    + variabilná zložka 10% pri splnení podmienok
    + bonusy po 3 mesačnej sk. dobe

    Benefity a ďalšie výhody

    práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti
    benefitné stravné lístky
    príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
    príspevok na dochádzanie
    kvartálny dochádzkový bonus
    príspevok k narodeniu dieťaťa
    rozvoj a vzdelávanie
    zľava v podnikových predajniach
    pracovné jubileá/sociálna výpomoc

    Termín nástupu do práce

    ihneď/dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - zodpovednosť, spoľahlivosť
    - ochota pracovať na zmeny

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno