Operátor CNC frézy

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Michalovce

Pozícia / odvetvie

Nastavovač CNC strojov

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha troj-osej CNC frézy Leadwell (program Heidenhain),
- práca s meracou sondou a posuvným meradlom,
- vykonanie osadenia stroja upínačmi náradia s naradím,
- upnutie obrobku, korekcie v programe, spustenie programu,
- nastavenie stroja, skúška a odladenie programu, korekcie,
- premeranie hotového dielu podľa požiadaviek,
- výmena opotrebovaných alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastaveniach stroja,
- kvalitatívne orientované a ekonomické prevedenie všetkých požadovaných činností podľa požiadaviek zamestnávateľa, prevádzkových a kvalitatívnych smerníc.

Ponúkaný plat

950 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- perspektívna pracovná pozícia v medzinárodnej spoločnosti,
- práca v dynamickom kolektíve,
- zabezpečený adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
- moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- apartmány v Tatrách určené na rekreáciu zamestnancov,
- letný “ Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a iné.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (začiatočník - A2)

Všeobecne požadované znalosti

Microsoft Outlook – Základy
Microsoft Word – Základy
Microsoft Excel – Základy

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- strojárske vzdelanie, znalosť čítania výkresovej dokumentácie a prax s programom Heidenhain sú podmienkou,
- prax s posuvným meradlom a meracou sondou,
- schopnosť pružne reagovať na aktuálne problémy, zvládanie stresu,
- schopnosť tímovej práce,
- seriózny prístup k práci,
- analytické myslenie, flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť,
- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie