VEĽKOSKLAD S DROBNÝM SPOTREBNÝM TOVAROM (Arvato) - HEIJEN,WAALWIJK - HOLANDSKO

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Heijen - Holandsko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1990 - 2200 EUR
    12,44 Eur brutto/hod (základ 11,84 + 0,60 ADV príplatok) + príplatky za zmeny

    Pracuje sa na 3 zmeny, 8 hodín denne (pondelok až piatok)
    ranná: 7:00/8:00 - 15:00/16:00
    poobedná: 15:00/16:00 - 23:00/00:00
    nočná: 23:00/00:00 - 06:00/07:00
    Príplatky za pracovný čas:
    od 19:00 - 00:00 hod.- príplatok 35%
    od 00:00 - 06:00 hod. príplatok 45%
    od 06:00 - 07:00 hod. príplatok 35%
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Voľné pracovné miesta pre ženy, mužov, páry a skupinky kamarátov ktorí budú pracovať v jednom z najväčších veľkoskladov v Holandsku s drobným spotrebným tovarom / výrobky a tovar súvisiaci so starostlivosťou o zdravie a krásu, drobná elektronika/.

Náplň práce:
- triedenie a kontrola tovaru, kompletizácia objednávok, práca so skenerom, vyskladnenie tovaru
- pracuje sa v priemere 35 - 40 hodín týždenne
- pracuje sa na holandskú pracovnú zmluvu
- práca na 3 zmeny, 8 hodín denne (pondelok až piatok)

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku na email: email a potvrďte svoj záujem aj na tel. čísle + 421 910 333 199.

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť anglického jazyka na úrovni A2 - B1

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno