custom-banner

Team Leader (účtovníctvo)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1800 EUR
    od 1800 EUR/mesiac - závisí od skúseností a znalostí kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Jeden z našich klientov, medzinárodná spoločnosť v Košiciach, hľadá Team Leadera pre tím účtovníkov.

Čo je hlavnou náplňou práce?
- riadenie tímu, koučing, pomáhanie pri riešení komplexných problémov
- reporting manažmentu
- riadenie procesov (Hlavná kniha, Dlhodobý majetok)
- zabezpečenie a dodržiavanie procesov, zásad a postupov
- koordinácia školení, hodnotenie, nábor a výber zamestnancov, identifikácia odmien
- spolupráca s ostatnými tím lídrami
- riadenie interného a externého auditu

Benefity a ďalšie výhody:

- spoločenské akcie a teambuilding
- Multisport karta
- dobrovoľnícke aktivity
- ovocné, zmrzlinové dni a firemné raňajky
- zľavy v rôznych obchodoch
- jazykové kurzy
- školenia a rozvoj pre zamestnancov
- home office

Informácie pre uchádzača:

Ako personálna spoločnosť Vás budeme sprevádzať celým výberovým procesom, od prijatia Vášho životopisu až po Váš nástup. Pomôžeme Vám pripraviť sa, vychytať všetky muchy, poskytnúť Vám všetky možné informácie, aby ste sa na pohovore v spoločnosti klienta cítili komfortne. Počas procesu sa na nás budete môcť kedykoľvek obrátiť a konzultovať s nami akýkoľvek problém.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosíme, zašlite nám Váš životopis v slovenskom/anglickom jazyku. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

- min. 5 rokov skúseností s účtovníctvom (znalosť podvojného účtovníctva)
- znalosť IFRS
- MS Office (Excel) - pokročilý
- SAP - pokročilý
- tímový hráč
- organizovanosť
- manažérske zručnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)