Disponent, špeditér

Informácie o pracovnom mieste

3331001 - Agent a disponent prepravy

Počet voľných miest: 2

Náplň práce: Disponent, špeditér
Zabezpečovanie a koordinovanie objednávok prepravy. Vystavovanie objednávok, komunikácia s klientmi.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovný čas: 08:00 - 15:00

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 800 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Ponúkané výhody: práca na 6h PO-Pi, motivujúce finančné ohodnotenie, profesionálny a osobný rast, firemný telefón a PC, možnosť spoznávania nových ľudí po celej Európe, neustále sa zlepšovanie v aktívnom používaní cudzích jazykov,

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Cudzí jazyk: anglický stredná - pokročilá B1 a B2
nemecký stredná - pokročilá B1 a B2

Počítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Microsoft Word - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Excel - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Outlook - pokročilá

Všeobecné spôsobilosti: tímová práca
komunikácia v cudzom jazyku
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť

Ďalšie požiadavkyNástupný plat 800 Eur - podľa dohody a skúseností. Prax vítaná, nie je podmienkou.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

AlfaT s.r.o.

Pozícia / odvetvie: Disponent / Špeditér, prepravca
Dátum zverejnenia: 24.03.2024

Iné možnosti práce