Vaša práca
je naším poslaním.

Práca v lodnom priemysle - hodinovka až 10 €/h + odmeny. Práca na živnosť.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta hľadáme zručných pracovníkov na výrobu gumených súčiastok pre lodný priemysel.

Vyrábajú sa väčšie výrobky práca je vhodnejšia pre mužov.

Obsluhujú sa stroje na výrobu a spracovanie gumy, od lisovania až po finálnu úpravu výrobku.

Pracuje sa v 3 zmenách, po 8 hodín. Dlhodobá spolupráca na živnosť! Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

Ponúkaný plat

10 EUR

Upresnenie platových podmienok

nástupná odmena 8 EUR/hod, po 3 mesiacoch navýšenie na 9,5 EUR/hod, po 6 mesiacoch navýšenie odmeny na 10 EUR/hod + bonusy až do 3 EUR/hod

Benefity a ďalšie výhody

- navýšenie odmeny už po 3 mesiacoch
- bonusy za prácu cez víkend a v noci
- dlhodobá a stabilná práca
- práca na živnosť
- možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Ak si fyzický zdatný a manuálne zručný, hľadáme práve teba! Ak máš prax v strojárskom priemysle alebo vo výrobe je to pre teba len výhoda.

Si absolvent a hľadáš prácu vo výrobe so slušným zárobkom v regióne?
- Neváhaj ma kontaktovať!

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie