Práca v sklade skvelého e-shopu www.market24.sk Jedna smena.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Stará Vajnorská 37 (oproti obratisku električiek)
    Jednoduchá dostupnosť aj MHD, priamo na zastávke.
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    820 - 1000 EUR
    nástupný plat 820 EUR, po skúšobnej dobe variabilná zložka do výšky +180 EUR

    Pri skrátenom úväzku základná mzda 615 EUR, po skúšobnej dobe + variabilná zložka 130 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Práca v sklade - hlavná náplň práce:
- Príjem tovaru na sklad od dodávateľov (naskladňovanie pomocou čítačky EAN),
- Vyhľadávanie tovaru v sklade pre objednávky, vyskladnenie pomocou čítačky,
- Balenie objednávok - balenie do balíka, nalepenie štítku, odovzdanie kuriérovi

Administratívna časť:
- Príprava a zmena podkladov pre E-shop (práca v Exceli a Worde, texty v slovenčine a preklad do češtiny či maďarčiny pomocou prekladača ) - administratívna práca

Jedná sa o mix pracovnej činnosti - v sklade aj administratíva. Väčšina pracovnej doby je práca v sklade v závislosti od počtu odosielaných zásielok.

Práca v sklade je hlavnou náplňou práce, administratíva (najmä na začiatku), len doplnok k práci v sklade

Benefity a ďalšie výhody:

Pracovná doba - v pracovné dni medzi 8:30-17:00, nepracuje sa cez sviatky a víkendy. Max.
Možnosť využitia zliav pri nákupe tovaru z ponuky e-shopu www.market24.sk

Odmeny viac krát do roka k základnému platu. Vianočné odmeny do 200 EUR

Informácie pre uchádzača:

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Termín nástupu je potrebný čo najskôr, prosím posielajte životopisy, ak môžete nastúpiť ihneď, nie až od dva mesiace.

Všeobecne požadované znalosti:

precíznosť
zodpovednosť
zmysel pre poriadok
schopnosť baliť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (začiatočník - A2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno