Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

BARISTA McDonald's Dolný Hričov - Letisko Žilina

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Okres Žilina
Barista

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Tkvie v tebe túžba naučiť sa pripravovať pestrú ponuku káv, ale nemáš skúsenosti? Stačí ak máš chuť a odhodlanie. Všetko ťa naučíme. Hľadáme nových kolegov do nášho priateľského kolektívu. Ľudí, ktorí radi pracujú, sú usilovní a majú radi tímovú prácu. Zamestnancov, ktorí si hľadajú stabilnú a dlhodobú prácu, ktorá ich bude nie len živiť, ale aj baviť.

Koľko si dokážeš zarobiť už na začiatku?

  • Priemerný mesačný pracovný čas je 165 hodín. Pokiaľ ho plnohodnotne odpracuješ, nie je problém si zarobiť už na začiatku od 900€ v čistom.

Mzdové podmienky detailne:

  • prvé 3 mesiace je základná hodinová zložka mzdy 4,30€
  • po 3 mesiacoch od nástupu dochádza k navýšeniu na 4,70€
  • po 12 mesiacoch od nástupu dochádza k navýšeniu na 5,10€
  • príspevok na starostlivosť o pracovný odev 1,20€ za každú odpracovanú hodinu
  • stravný príspevok 4,00€ za každý odpracovaný deň
  • príplatok sobota 2,02€ za každú odpracovanú hodinu
  • príplatok nedeľa 4,02€ za každú odpracovanú hodinu
  • príplatok za prácu v noci 1,61€ za každú odpracovanú hodinu
  • príplatok za sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
  • príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy

Chceš zarábať ešte viac?

  • Navýšenia mzdy je možné taktiež dosiahnuť na základe výborného pracovného výkonu. Každý zamestnanec má na pravidelnej báze zrealizované pracovné hodnotenie, ktoré v prípade úspechu prináša aj vyššie mzdové ohodnotenie.
  • V prípade, že máš chuť a svedomitosť kariérne napredovať a rásť, umožníme ti to. Môžeš tak získať ešte atraktívnejšie mzdové ohodnotenie, ktoré skrývajú naše ostatné pozície.

A čo benefity?

  • férovo vybudovaná firemná kultúra, priateľský prístup zamestnávateľa
  • elektronická zamestnanecká benefit karta so stálou zľavou vo všetkých prevádzkach McDonald´s
  • príspevok na kartu MultiSport
  • kariérny rast s príťažlivým mzdovým ohodnotením
  • príjemné prostredie s občerstvením
  • príspevok pri narodení dieťaťa 100€
  • príspevok pri uzavretí manželstva 100€
  • odmena za nové pracovné sily až do výšky 100€
  • nadštandardné platené voľno pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva
  • výplata v stanovenom termíne na osobný účet
  • množstvo zliav u vybraných partnerov spoločnosti McDonald's

Ponúkaný plat

1000 - 1200 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.