IQOS Supervízor značkovej predajne / Store manager Žilina

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1350 - 1800 EUR
    Mzda zahŕňa variabilnú zložku. Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ponúkame ti príležitosť, kde vieš využiť svoje organizačné schopnosti a talenty a stať sa supervízorom tímu. Zveríme ti prevádzku, ktorej súčasťou je tím 5 ľudí, aby si sa podieľal na budovaní prvotriednej zákazníckej skúsenosti v našej značkovej predajni.

Pridaj sa do tímu našich IQOS Supervízorov a ukáž svoje kvality

Náplň práce:
- riadenie predajných aktivít v súlade so štandardmi značky IQOS
- zodpovednosť za prevádzku predajne, plnenie obchodných cieľov a štandardov predaja
- vedenie, motivácia a rozvoj tímu - 5 zamestnancov
- práca s tímom - zaškoľovanie, podpora a ďalší rozvoj
- aktívny kontakt so zákazníkmi a predaj, poskytovanie informácií o produktoch a službách
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Benefity a ďalšie výhody:

- mesačné odmeny až do výšky 30% z hrubej mzdy
- Referral program – odmena za odporúčanie nového kolegu 300€
- vernostný príspevok pri výročí vo firme do výšky 200€
- mimoriadne odmeny za kvartálne súťaže (finančné odmeny, alza vouchre)
- multisport - príspevok na kartu 26€
- prehodnocovanie platu na pravidelnej báze
- plne hradené pravidelné školenia a workshopy
- vitamínové balíčky
- vianočné odmeny
- teambuildingy
- E-learningové vzdelávacie programy podľa vlastného výberu (Seduo)
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť využívať psychologické poradenstvo v spolupráci s ksebe.sk
- skvelý kolektív a príjemné pracovné prostredie
- stabilné a dlhodobé zamestnanie

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu nám zašlite svoje CV s fotografiou a motivačným listom.

Všeobecne požadované znalosti:

- proaktívna a motivovaná osobnosť schopná práce v rýchlom tempe a dynamickom prostredí
- výborné organizačné, obchodné a komunikačné schopnosti
- časová flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu a pozitívny prístup, zameranie sa na riešenie problémov
- vysoká zodpovednosť, spoľahlivosť a systematickosť v práci s informáciami a pri plnení zadaných úloh
- skúsenosť v obore min. 1 rok
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- orientácia na výsledok
- tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou